SP3AJT20R0
DigiKeyn tuotenumero
SP3AJT20R0-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP3AJT20R0
Kuvaus
RES 20 OHM 5% 4W AXIAL
Tarkka kuvaus
20 Ohms ±5% 4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sulava, Turva Kierresuojattu
EDA/CAD-mallit
SP3AJT20R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Koko/mitat
0,218" halk. x 0,500" pit. (5,54mm x 12,70mm)