SP3AJT100R
DigiKeyn tuotenumero
SP3AJT100RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SP3AJT100RCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SP3AJT100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sulava, Turva Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SP3AJT100R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Sulava, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,218" halk. x 0,500" pit. (5,54mm x 12,70mm)