RTAN1206BTT60R4
DigiKeyn tuotenumero
738-RTAN1206BTT60R4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTAN1206BTT60R4
Kuvaus
RES PREC TAN, 60.4 OHM, 1206, 0.
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60.4 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RTAN1206BTT60R4 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)