RPCQ2512JT390R
DigiKeyn tuotenumero
738-RPCQ2512JT390RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RPCQ2512JT390RCT-ND - Cut Tape (CT)
738-RPCQ2512JT390RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPCQ2512JT390R
Kuvaus
RES, PULSE, 2512, 390 OHM, 5%, 4
Tarkka kuvaus
390 Ohms ±5% 4W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RPCQ2512JT390R -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)