RPCQ2512JT390R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RPCQ2512JT390R |
Kuvaus | RES, PULSE, 2512, 390 OHM, 5%, 4 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 390 Ohms ±5% 4W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RPCQ2512JT390R -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,035" (0,90mm) |