RPCQ2512JT10K0
DigiKeyn tuotenumero
738-RPCQ2512JT10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RPCQ2512JT10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
738-RPCQ2512JT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPCQ2512JT10K0
Kuvaus
RES, PULSE, 2512, 10 KOHM, 5%, 4
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 4W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RPCQ2512JT10K0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)