RPCQ1206JT4R70
DigiKeyn tuotenumero
738-RPCQ1206JT4R70TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RPCQ1206JT4R70CT-ND - Cut Tape (CT)
738-RPCQ1206JT4R70DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPCQ1206JT4R70
Kuvaus
RES, PULSE, 1206, 4.7 OHM, 5%, 1
Tarkka kuvaus
4.7 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RPCQ1206JT4R70 -mallit
Lämpötilakerroin
±400ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,063" lev. (3,05mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)