RPCQ1206JT1R00 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RPCQ1206JT1R00 |
Kuvaus | RES, PULSE, 1206, 1 OHM, 5%, 1W |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RPCQ1206JT1R00 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±400ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,120" pit. x 0,063" lev. (3,05mm x 1,60mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |