RPCQ1206JT100R
DigiKeyn tuotenumero
738-RPCQ1206JT100RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RPCQ1206JT100RCT-ND - Cut Tape (CT)
738-RPCQ1206JT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPCQ1206JT100R
Kuvaus
RES, PULSE, 1206, 100 OHM, 5%, 1
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RPCQ1206JT100R -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,063" lev. (3,05mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)