RPC2512JT180R
DigiKeyn tuotenumero
RPC2512JT180RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RPC2512JT180RCT-ND - Cut Tape (CT)
RPC2512JT180RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPC2512JT180R
Kuvaus
RES 180 OHM 5% 1.5W 2512
Tarkka kuvaus
180 Ohms ±5% 1,5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RPC2512JT180R -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,122" lev. (6,35mm x 3,10mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)