RPC0805JT1R00
DigiKeyn tuotenumero
RPC0805JT1R00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RPC0805JT1R00CT-ND - Cut Tape (CT)
RPC0805JT1R00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPC0805JT1R00
Kuvaus
RES 1 OHM 5% 1/4W 0805
Tarkka kuvaus
1 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RPC0805JT1R00 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)