RPC0805JT10K0
DigiKeyn tuotenumero
RPC0805JT10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RPC0805JT10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
RPC0805JT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPC0805JT10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 5% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RPC0805JT10K0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)