RNV14FAL7M50
DigiKeyn tuotenumero
RNV14FAL7M50CT-ND - Cut Tape (CT)
RNV14FAL7M50TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNV14FAL7M50
Kuvaus
RES 7.5M OHM 1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
7.5 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Korkeajännite, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNV14FAL7M50 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,236" pit. (2,40mm x 6,00mm)