RNV14FAL3M90
DigiKeyn tuotenumero
RNV14FAL3M90CT-ND - Cut Tape (CT)
RNV14FAL3M90TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNV14FAL3M90
Kuvaus
RES 3.9M OHM 1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
3.9 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Korkeajännite, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNV14FAL3M90 -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,236" pit. (2,40mm x 6,00mm)