RNV14FAL300K
DigiKeyn tuotenumero
RNV14FAL300KCT-ND - Cut Tape (CT)
RNV14FAL300KTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNV14FAL300K
Kuvaus
RES 300K OHM 1% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
300 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Korkeajännite, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNV14FAL300K -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Korkeajännite, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,236" pit. (2,40mm x 6,00mm)