RNV14FAL100K | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | RNV14FAL100KCT-ND - Cut Tape (CT) RNV14FAL100KTB-ND - Teippi ja rasia (TB) |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNV14FAL100K |
Kuvaus | RES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Korkeajännite, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNV14FAL100K -mallit |
Kategoria | Koostumus |
Sarja | Lämpötilakerroin ±200ppm/°C |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Resistanssi | Valmistajan laitepakkaus Aksiaalinen |
Toleranssi | Koko/mitat 0,094" halk. x 0,236" pit. (2,40mm x 6,00mm) |