RNF12FTC14K3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 758
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
14.3 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo
RNF12FTC14K3
DigiKeyn tuotenumero
RNF12FTC14K3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF12FTC14K3
Kuvaus
RES 14.3K OHM 1% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNF12FTC14K3 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,108" halk. x 0,344" pit. (2,75mm x 8,75mm)