RNF12FBC68R1
DigiKeyn tuotenumero
738-RNF12FBC68R1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF12FBC68R1
Kuvaus
RES 68.1 OHM 1% 1/2W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNF12FBC68R1 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,108" halk. x 0,344" pit. (2,75mm x 8,75mm)