RNF12FBC35K7
DigiKeyn tuotenumero
738-RNF12FBC35K7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF12FBC35K7
Kuvaus
RES 35.7K OHM 1% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
35.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNF12FBC35K7 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,108" halk. x 0,344" pit. (2,75mm x 8,75mm)