RNF12FAD475R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
475 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo
RNF12FAD475R
DigiKeyn tuotenumero
RNF12FAD475R-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF12FAD475R
Kuvaus
RES 475 OHM 1% 1/2W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNF12FAD475R -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,108" halk. x 0,344" pit. (2,75mm x 8,75mm)