RNCS1206BKE10K0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNCS1206BKE10K0 |
Kuvaus | RES 10K OHM 0.1% 1/8W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNCS1206BKE10K0 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |