RNCS1206BKE10K0
DigiKeyn tuotenumero
RNCS1206BKE10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCS1206BKE10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCS1206BKE10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCS1206BKE10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 0.1% 1/8W 1206
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCS1206BKE10K0 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)