RNCS1206BKE100K
DigiKeyn tuotenumero
RNCS1206BKE100KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCS1206BKE100KCT-ND - Cut Tape (CT)
RNCS1206BKE100KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCS1206BKE100K
Kuvaus
RES 100K OHM 0.1% 1/8W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNCS1206BKE100K -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)