RNCS0805BKE24K9
DigiKeyn tuotenumero
RNCS0805BKE24K9TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCS0805BKE24K9CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCS0805BKE24K9DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCS0805BKE24K9
Kuvaus
RES 24.9K OHM 0.1% 1/10W 0805
Tarkka kuvaus
24.9 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCS0805BKE24K9 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)