RNCS0603BKE49K9
DigiKeyn tuotenumero
RNCS0603BKE49K9TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCS0603BKE49K9CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCS0603BKE49K9DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCS0603BKE49K9
Kuvaus
RES 49.9K OHM 0.1% 1/16W 0603
Tarkka kuvaus
49.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCS0603BKE49K9 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)