RNCS0603BKE2K74
DigiKeyn tuotenumero
RNCS0603BKE2K74TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCS0603BKE2K74CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCS0603BKE2K74DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCS0603BKE2K74
Kuvaus
RES 2.74K OHM 0.1% 1/16W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.74 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNCS0603BKE2K74 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)