RNCS0603BKE2K74 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNCS0603BKE2K74 |
Kuvaus | RES 2.74K OHM 0.1% 1/16W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.74 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNCS0603BKE2K74 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Korroosiota estävä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |