RNCP1206FTD4K75
DigiKeyn tuotenumero
RNCP1206FTD4K75TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCP1206FTD4K75CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCP1206FTD4K75DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCP1206FTD4K75
Kuvaus
RES 4.75K OHM 1% 1/2W 1206
Tarkka kuvaus
4.75 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCP1206FTD4K75 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,059" lev. (3,10mm x 1,50mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,025" (0,65mm)