RNCP1206FTD49R9 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNCP1206FTD49R9 |
Kuvaus | RES 49.9 OHM 1% 1/2W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 49.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNCP1206FTD49R9 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Resistanssi | Luokitukset AEC-Q200 |
Toleranssi | Koko/mitat 0,122" pit. x 0,059" lev. (3,10mm x 1,50mm) |
Teho (wattia) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,025" (0,65mm) |