RNCP1206FTD49R9
DigiKeyn tuotenumero
RNCP1206FTD49R9TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCP1206FTD49R9CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCP1206FTD49R9DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCP1206FTD49R9
Kuvaus
RES 49.9 OHM 1% 1/2W 1206
Tarkka kuvaus
49.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCP1206FTD49R9 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,059" lev. (3,10mm x 1,50mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,025" (0,65mm)