RNCP1206FTD1K50
DigiKeyn tuotenumero
RNCP1206FTD1K50TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCP1206FTD1K50CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCP1206FTD1K50DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCP1206FTD1K50
Kuvaus
RES 1.5K OHM 1% 1/2W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNCP1206FTD1K50 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,059" lev. (3,10mm x 1,50mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,025" (0,65mm)