RNCP0805FTD8K06
DigiKeyn tuotenumero
RNCP0805FTD8K06TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCP0805FTD8K06CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCP0805FTD8K06DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCP0805FTD8K06
Kuvaus
RES 8.06K OHM 1% 1/4W 0805
Tarkka kuvaus
8.06 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCP0805FTD8K06 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,025" (0,65mm)