RNCP0603FTD10K0
DigiKeyn tuotenumero
RNCP0603FTD10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCP0603FTD10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCP0603FTD10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCP0603FTD10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 1/8W 0603
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCP0603FTD10K0 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)