RNCP0603FTD100R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNCP0603FTD100R |
Kuvaus | RES 100 OHM 1% 1/8W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNCP0603FTD100R -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Luokitukset AEC-Q200 |
Toleranssi | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm) |
Teho (wattia) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |