RNCP0603FTD100R
DigiKeyn tuotenumero
RNCP0603FTD100RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCP0603FTD100RCT-ND - Cut Tape (CT)
RNCP0603FTD100RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCP0603FTD100R
Kuvaus
RES 100 OHM 1% 1/8W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNCP0603FTD100R -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)