RNCF1206TKW10K0
DigiKeyn tuotenumero
738-RNCF1206TKW10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RNCF1206TKW10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
738-RNCF1206TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF1206TKW10K0
Kuvaus
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNCF1206TKW10K0 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±2ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)