RNCF1206TKW10K0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNCF1206TKW10K0 |
Kuvaus | RES SMD 10K OHM 0.01% 1/4W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 kOhms ±0,01% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNCF1206TKW10K0 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±2ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,120" pit. x 0,061" lev. (3,05mm x 1,55mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |