RNCF0805TKY20K0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
20 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
RNCF0805TKY20K0
DigiKeyn tuotenumero
RNCF0805TKY20K0-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0805TKY20K0
Kuvaus
RES SMD 20K OHM 0.01% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNCF0805TKY20K0 -mallit
Lämpötilakerroin
±5ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)