RNCF0805TKW4K99
DigiKeyn tuotenumero
738-RNCF0805TKW4K99TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RNCF0805TKW4K99CT-ND - Cut Tape (CT)
738-RNCF0805TKW4K99DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0805TKW4K99
Kuvaus
RES 4.99K OHM 0.01% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
4.99 kOhms ±0,01% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCF0805TKW4K99 -mallit
Lämpötilakerroin
±2ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)