RNCF0805BKT6K04 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Susumu
Susumu
Samankaltainen
YAGEO
Samankaltainen
YAGEO
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
6.04 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
RNCF0805BKT6K04
DigiKeyn tuotenumero
RNCF0805BKT6K04-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0805BKT6K04
Kuvaus
RES SMD 6.04K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNCF0805BKT6K04 -mallit
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)