RNCF0603TKW4K99 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RNCF0603TKW4K99 |
Kuvaus | RES 4.99K OHM 0.01% 1/10W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.99 kOhms ±0,01% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RNCF0603TKW4K99 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±2ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,022" (0,55mm) |