RNCF0603TKW10K0
DigiKeyn tuotenumero
RNCF0603TKW10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RNCF0603TKW10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
RNCF0603TKW10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0603TKW10K0
Kuvaus
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±0,01% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
RNCF0603TKW10K0 -mallit
Lämpötilakerroin
±2ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)