RNCF0603TKW100R
DigiKeyn tuotenumero
738-RNCF0603TKW100RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RNCF0603TKW100RCT-ND - Cut Tape (CT)
738-RNCF0603TKW100RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNCF0603TKW100R
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 0.01% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±0,01% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNCF0603TKW100R -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±2ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)