RMCP2010JT330R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 3 176
Tekniset tiedot
330 Ohms ±5% 1W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
RMCP2010JT330R
DigiKeyn tuotenumero
RMCP2010JT330R-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCP2010JT330R
Kuvaus
RES 330 OHM 5% 1W 2010
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RMCP2010JT330R -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)