RMCF1206JT270R
DigiKeyn tuotenumero
RMCF1206JT270RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF1206JT270RCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF1206JT270RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF1206JT270R
Kuvaus
RES 270 OHM 5% 1/4W 1206
Tarkka kuvaus
270 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RMCF1206JT270R -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)