RMCF1206FT3M30
DigiKeyn tuotenumero
RMCF1206FT3M30TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF1206FT3M30CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF1206FT3M30DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF1206FT3M30
Kuvaus
RES 3.3M OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RMCF1206FT3M30 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)