RMCF0805JT200K
DigiKeyn tuotenumero
RMCF0805JT200KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF0805JT200KCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0805JT200KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF0805JT200K
Kuvaus
RES 200K OHM 5% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
200 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RMCF0805JT200K -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)