RMCF0603JT3K30
DigiKeyn tuotenumero
RMCF0603JT3K30TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF0603JT3K30CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0603JT3K30DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF0603JT3K30
Kuvaus
RES 3.3K OHM 5% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RMCF0603JT3K30 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)