RMCF0603FT2K49
DigiKeyn tuotenumero
RMCF0603FT2K49TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF0603FT2K49CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0603FT2K49DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF0603FT2K49
Kuvaus
RES 2.49K OHM 1% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
2.49 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RMCF0603FT2K49 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)