RMCF0402FT20R0
DigiKeyn tuotenumero
RMCF0402FT20R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF0402FT20R0CT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0402FT20R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF0402FT20R0
Kuvaus
RES 20 OHM 1% 1/16W 0402
Tarkka kuvaus
20 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RMCF0402FT20R0 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)